ČARVONIJA V NEVARNOSTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ČARVONIJA V NEVARNOSTI

Mojster črne magije je poražen. Ampak je res konec nevarnosti? Nič ne kaže na to saj se na bradavičarki dogajajo čudne stvari...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PRAVILA! Prebri preden se registriraš.

Go down 
AvtorSporočilo
Liara Cateline White
Admin
Liara Cateline White


Število prispevkov : 20
Join date : 28/04/2011

PRAVILA! Prebri preden se registriraš. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PRAVILA! Prebri preden se registriraš.   PRAVILA! Prebri preden se registriraš. Icon_minitimePet Apr 29, 2011 9:32 am

Pravila preberite tudi če se vam ne da saj so zelo pomenbna.

1. Ne piši:

1. Osebnih žalitev uporabnikov
2. Kletvic
3. Nujno prebri vsa obvestila in vse teme s pravili.

2. Kako se piše v RPG-ju:

1. Pišeš v tretji osebi, v pretekliku.

Naprimer:

Narobe:

Odpravila sem se v veliko dvorano. Zaletela sem se v neko Pihpuffovko. "Oprosti." Sem ji rekla.



Narobe:

Opravim se v veliko dvorano. Zaletim se v neko Pihpuffovko. "Oprosti." Ji rečem.


Pravilno:

Odpravila se je v veliko dvorano. Zaletela se je v neko Pihpuffovko. "Oprosti." Ji je rekla.


2. Kar vaš lik govori pišeš v "narekovajih"

3. Kar vaš lik govori pišeš v poševnem tisku.

4. Pišeš slovnično pravilno (napišeš Tukaj in ne Tuki ali pa Nevem in ne Nvm ali celo Nwm. Dovoljene so manjše napake, ki jih narediš po pomoti: Naprimer: Sedela je v naslanjaču v Gryfondomovski dnevni sobi - Sedela je v naslonjaću v Gryfondomovski dnevni sobi vnedar napak ne smete narediti namerno. Če sta črki blizu na tipkovnici recimo Č in Ć se upošteva kot po pomoti napisana napaka. Če sta črki daleč narazen na tipkovnici recimo Q in Ž pa se ne upošteva tako saj se tako skoraj ne mogoče zatipkati.

5. Ne moreš oziroma ne smeš pisati za druge like. Pišeš lahko samo za svoje like in za NPC-je (več o njih v temi NPC-ji.

6. Hkrati si lahko samo na enem kraju. Če hočeš kam drugam moraš kje nehat pisati.

7. Nujno preberi opis trenutnega dogajanja preden pišeš v RPG -ju.


3. Pravila lika:

1. Ne smeš uporabljati imena iz knjig in filmov Harry Potter. Lahko uporabiš priimek ampak bi bilo bolj zaželeno da uporabljaš izmišljeno ime (primer: Ron Granger(narobe) Alex Granger(sprejmljivo) Alex Smith (odlično)

2. Podpis mora biti takšen: Ime, priimek, letnik, dom, če imaš posebno sposobnost (imeti moraš dovoljenje admina) pa še to.

3. Učitelji preden se prijavite preberite temo zasedena mesta saj nekatere predmete učijo NPC-ji. Tudi Ravnateljica je NPC.

4. Če želiš biti mag, metamorfer ali kaj drugega se prej posvetuj Z MANO IN NIKOMER DRUGIM - TOREJ Z NOBENIM DRUGIM ADMINOM! (če bo sploh še bil kakšen seveda. Razz )

5. Ne moreš imeti iste slike kot že kdo drug. (Torej če imam jaz Emmo Watson je nemoreš imeti tudi ti.)

6. Isto velja za imena in priimke. Priimek imaš lahko enak samo če se prej dogovriš s kom da boš njegov sorodnik. Ime pa: Če ima kdo dva imena imaš lahko enako ime kot ima on sredinsko ime enako ime kot ga pa ima prvo pa ne. Torej lahko se prijaviš z prvim ali drugim imenom Cateline z imenom Liara pa ne!

NE SMEŠ PISATI DOKLER NISI ODOBREN V OPISU Exclamation Exclamation Exclamation

Če niste razumeli pravil se obrnite na mene ali kakšnega drugega admina (če bo še bil kakšen Razz )


Lep pozdrav


Liara. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://carovnijavnevarnost.forumsl.net
 
PRAVILA! Prebri preden se registriraš.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Oglaševanje - pravila

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ČARVONIJA V NEVARNOSTI :: Začetek :: Pravila-
Pojdi na: